Exhibičný zápas zlatej generácie

"Vždy som sa chcel lúčiť doma, na Slovensku."
Miroslav Šatan

Rozlúčkový charitatívny zápas

Miro sa chcel poďakovať svojim fanúšikom, ktorí ho viac ako dve desaťročia podporovali a verne plnili tribúny, prostredníctvom charitatívneho priateľského zápasu Exhibičný zápas zlatej generácie.

Zápas sa konal na ľade zimného štadióna Ondreja Nepelu, kde sa Miro poďakoval fanúšikom spolu s ostatnými spoluhráčmi a priateľmi, s ktorými niekoľko krát zažil ten neopísateľný pocit víťaztva.

Zápas sa konal 18. decembra o 18:00

Charitatívny hokejový zápas sa uskutočnil na ľade zimného štadióna Ondreja Nepelu v Bratislave 18. decembra 2018 o 18. hodine. Symboliku čísla „18“, ktoré nosil na svojom drese, Miro ukryl aj do tohto magického dátumu. Priamy prenos zápasu vysielala TV JOJ PLUS.

Výťažok zápasu bol venovaný prostredníctvom Nadácie Miroslava Šatana na podporu a pomoc mládežníckym hokejovým hviezdam na Slovensku.

Miroslav Šatan pozýval na tento zápas svojich bývalých spoluhráčov a priateľov, s ktorými odohral niekoľko sezón nielen na domácom národnom ľade, ale aj v zámorí. Zápasu sa zúčastnili Višňovský, Bondra, Lašák, Štrbák, Stümpel, Staňa, Handzuš, Nagy a mnoho ďalších slávnych mien.

Menu