miroslav-satan-exhibicny-zapas-zlatej-generacie

#18 ŠARKY ĎAKUJE(me)!

Jeden z našich najúspešnejších hokejistov, kapitán majstrov sveta, víťaz Stanleyho pohára a “tichý zabijak” Miroslav Šatan sa na záver roka, ktorý nesie v sebe jeho hokejovú “osemnástku #18”, rozhodol pozvať svojich spoluhráčov z úspešných medailových reprezentácií na exhibičný zápas. Zápas, ktorý bude (aj keď oneskorenou) bodkou za jeho úspešnou dlhoročnou hráčskou kariérou. ŠARKY ĎAKUJE(me)! – je nielen poďakovaním fanúšikov za…
Čítať viac
miroslav-satan-s-juniorom-a-marcelom

Miro Šatan vo Funrádiu s Juniorom a Marcelom

Miro Šatan bol 5. novembra 2018 vo Fun rádiu v rannej šou Juniora a Marcela. Miro rozprával najmä o pripravovanom exhibičnom zápase, ktorý sa bude konať 18. decembra 2018 o 18:00 na zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave. Prezradil aj zopár zvučných mien z obrany či útoku, ktoré na zápase nebudú chýbať. Chalani sa v rádiu očividne nenudili :).
Čítať viac
miroslav-satan-18

Jeden z najkrajších gólov Mira Šatana

Miro Šatan dal počas reprezantačných zápasov gólov veľa. Máloktorý je však tak nabitý emóciami, ako tento, ktorý dal Miro v oslabení v samostatnom nájazde počas zápasu proti Čechom. Prispieva k tomu aj symbolické VICTORY, ktoré Miro naznačuje nohami na zemi po gólovom ukončení. Týmto gólom sme sa začiatkom tretej tretiny dostali do vedenia. Pozrite si krátke video.
Čítať viac
Menu